Victorie rasunatoare pentru baietii nostri

Pe un teren execrabil, cum nu credeam sa mai existe in anul 2016, echipa noastra isi continua marsul triumfal in seria a V-a la nivel judetean, invingand fara drept de apel echipa ,,Unirea Brastavatu,, cu scorul de 8 – 1. Meciul s-a desfasurat in conditii mizerabile pe un teren cu danivelari (cauzate de un drum chiar in interiorul suprafetei de joc), fiind la discretia baietilor nostri, scorul la pauza 4-0, nemailasand loc de sperante pentru localnici, putinii spectatori prezenti recunoscand superioritatea evidenta a echipei noastre. Golurile au fost marcate de catre Mari (2), fiind si cel mai bun de pe teren, Felix (2), Cauta (2) si Sorin (2).

Felicitari baietilor nostri!

Read 30247 times

Mesajul primarului

Tot colectivul vă asigură o totală implicare în activitatea administrativă a autorității locale, modernă și cu obiective ambițioase.

Gulie Marian


Contact

  info (@) izbiceniolt.ro
  0249-535.002
  0249-535.001
  Comuna Izbiceni, Olt

Ne puteti contacta