Etapa cu numarul 12 - Oltul Izbiceni - Sportul Visina Noua

Echipa noastra a sustinut Duminica, 13 Noiembrie partida de fotbal contra celor de la Sportul Visina Noua, contand pentru etapa cu numarul 12. Avand ca adversar si  vantul care a suflat cu putere, gazdele  s au impus cu scorul de 6 la 0, la pauza scorul fiind 4 la 0, prin reusitele lui Mari (2 goluri), Felix(1), Sorin (1), Cauta (1) si Oaca (1). Echipa noastra isi mentine astfel parcursul foarte bun din acest tur, mentinandu-se pe prima pozitie in clasament, in detrimental altor echipe cu mai multa experienta si mai titrate.
Felicitari baietilor!!

Silvius-Gabriel Mihalcea

Read 31460 times

Mesajul primarului

Tot colectivul vă asigură o totală implicare în activitatea administrativă a autorității locale, modernă și cu obiective ambițioase.

Gulie Marian


Contact

  info (@) izbiceniolt.ro
  0249-535.002
  0249-535.001
  Comuna Izbiceni, Olt

Ne puteti contacta